Zvolených 0 lokalít

1 €

Praktický 8-izbový rodinný dom na Bystričke: Vhodný pre veľkú rodinu za výbornú cenu

Bystrička

ID 137963

Úžitková plocha 150m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

95 000 €

3 167 € / m2

Predaj 1-izbového bytu po čiastočnej rekonštrukcii, Martin – Podháj

Timravy, Martin - Podháj

ID 137962

Úžitková plocha 30m2

Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt

exkluzívne

56 900 €

79 € / m2

Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v lokalite Kláštor pod Znievom, 718 m2

Kláštor pod Znievom

ID 137668

Úžitková plocha 718m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

1 €

Ideálne bývanie: Zariadený dom 85m² s nízkymi nákladmi

Košťany nad Turcom

ID 136887

Úžitková plocha 85m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

Dohodou

Dvojposchodová budova s pozemkom v srdci Martina - Ideálne pre váš rastúci biznis!

Maše Haľamovej, Martin - Ľadoveň

ID 136860

Úžitková plocha 538m2

Typ nehnuteľnosti Polyfunkčný objekt

exkluzívne

1 €

3 izbový byt 66m2 s dielňou 23m2 v malebnej obci Belá-Dulice, v okrese Martin

Belá-Dulice - Belá

ID 136859

Úžitková plocha 66m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

1 €

Žabokreky - unikátna nehnuteľnosť pre viacgeneračné bývanie alebo podnikateľský sen

Žabokreky

ID 136858

Úžitková plocha 444m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom