exkluzívne

249 000 €

3 276 € / m2

Moderné bývanie v centre mesta - 3 izbový byt na ulici J. Milca

Žilina

ID 138332

Úžitková plocha 76m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

319 990 €

2 560 € / m2

VILADOMY BUDATÍN - 3 IZBOVÝ BYT 125m2, A1

Dolná, Žilina - Budatín

ID 138161

Úžitková plocha 125m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

329 990 €

3 267 € / m2

4 izbové byty vo výstavbe - VILADOMY BUDATÍN

Žilina - Budatín

ID 138160

Úžitková plocha 101m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt

exkluzívne

166 050 €

4 050 € / m2

Posledný voľný APARTMÁN na kľúč - Rajecké Teplice

M. R. Štefánika, Rajecké Teplice

ID 138156

Úžitková plocha 41m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

149 000 €

1 987 € / m2

Rozostavaná chata, 845m2 pozemok, platné stavebné povolenie

Zázrivá

ID 138147

Úžitková plocha 75m2

Typ nehnuteľnosti Rekreačné domy

exkluzívne

75 000 €

30 € / m2

Slnečný rekreačný pozemok - Strážov

Žilina - Strážov

ID 138018

Úžitková plocha 2500m2

Typ nehnuteľnosti Rekreačný pozemok

exkluzívne

199 900 €

2 940 € / m2

Sad na Studničkách - 2 izbový byt 60m2

Žilina

ID 137503

Úžitková plocha 68m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

164 990 €

3 113 € / m2

Investičný APARTMÁN v centre Terchovej

Terchová

ID 137182

Úžitková plocha 53m2

Typ nehnuteľnosti Apartmán