exkluzívne

950 000 €

2 794 € / m2

5 izbový - PENTHOUSE POD VACHMAJSTROM | 176 m² + 154 m² TERÁS

Pod Vachmajstrom, Bratislava-Nové Mesto

ID 138167

Úžitková plocha 340m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt

novinka
exkluzívne

950 000 €

2 794 € / m2

Pod Vachmajstrom, Bratislava-Nové Mesto

ID 138164

Úžitková plocha 340m2

Typ nehnuteľnosti 5 a viac izbový byt

novinka
exkluzívne

770 €

12 € / m2

PARKOVANIE V CENE: Bývajte v novom priamo pri POLUSE!

Junácka, Bratislava-Nové Mesto

ID 138159

Úžitková plocha 63m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

500 000 €

6 053 € / m2

LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA MIERU V NADČASOVEJ NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Pod Strážami, Bratislava-Nové Mesto

ID 137531

Úžitková plocha 83m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne
rezervované

269 900 €

4 217 € / m2

REZERVOVANÉ Račianska ulica - Praktický 3-izbový byt po rekonštrukcii

Račianska, Bratislava-Nové Mesto

ID 137101

Úžitková plocha 64m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

650 000 €

4 221 € / m2

BRATISLAVA NA DLANI - BYT S TERASOU, NA NAJVYŠŠOM POSCHODÍ v komornom projekte POD VINICAMI

Pod Strážami, Bratislava-Nové Mesto

ID 135992

Úžitková plocha 154m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne
rezervované

220 000 €

4 231 € / m2

REZERVOVANÉ I TEHELNÉ POLE | 1-izbový byt s priestrannou terasou

Bajkalská, Bratislava-Nové Mesto

ID 135815

Úžitková plocha 52m2

Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt

exkluzívne

Dohodou

POZEMOK s POTENCIÁLOM - BA-NM BRIEŽKY AHOJ

Bratislava-Nové Mesto - Ahoj

ID 133549

Úžitková plocha 2168m2

Typ nehnuteľnosti Chmelnica, vinica

exkluzívne

339 000 €

5 557 € / m2

POSLEDNÝ VOĽNÝ - POD VINICAMI - 2IZBOVÝ BYT V NADŠTANDARDNEJ BOUTIQUE REZIDENCII

Matúškova, Bratislava-Nové Mesto

ID 132860

Úžitková plocha 61m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt