exkluzívne
rezervované

160 000 €

3 265 € / m2

ŠTARTOVACÍ 2-IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU, BALKÓNOM, PARKOVACÍM STÁTÍM – MOST PRI BRATISLAVE

M. R. Štefánika, Most pri Bratislave

ID 137254

Úžitková plocha 49m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

439 000 €

4 304 € / m2

Tri Vody - 4-izbový rodinný dom s bazénom | Most pri Bratislave – Bazalková ulica

Most pri Bratislave

ID 133308

Úžitková plocha 102m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom