exkluzívne

Dohodou

Apartmán v CENTRE vhodný na AirBNB

Nitra

ID 138235

Úžitková plocha 46m2

Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt

exkluzívne

95 000 €

3 167 € / m2

Predaj 1-izbového bytu po čiastočnej rekonštrukcii, Martin – Podháj

Timravy, Martin - Podháj

ID 137962

Úžitková plocha 30m2

Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt

exkluzívne
rezervované

138 990 €

3 756 € / m2

REZERVOVANÉ_Zariadený 1 izb. byt s balkónom - Nitra, Klokočina

Nitra

ID 137415

Úžitková plocha 37m2

Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt

exkluzívne

83 900 €

2 468 € / m2

1 IZBOVÉ INVESTIČNÉ BYTY V PROJEKTE REZIDENCIA SLNEČNÁ

Bánovce nad Bebravou

ID 136899

Úžitková plocha 34m2

Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt

exkluzívne
rezervované

169 990 €

4 722 € / m2

REZERVOVANÉ Praktický 1-izbový byt na začiatku Petržalky - Hálova

Hálova, Bratislava-Petržalka

ID 136701

Úžitková plocha 36m2

Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt

exkluzívne
rezervované

220 000 €

4 231 € / m2

REZERVOVANÉ I TEHELNÉ POLE | 1-izbový byt s priestrannou terasou

Bajkalská, Bratislava-Nové Mesto

ID 135815

Úžitková plocha 52m2

Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt

exkluzívne

83 900 €

1 951 € / m2

NOVOSTAVBA - VEĽKÝ 1 IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SLNEČNÁ

Bánovce nad Bebravou

ID 133217

Úžitková plocha 43m2

Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt