exkluzívne

270 000 €

1 929 € / m2

4 izb. radový DOM, krásny pozemok - Ivanka pri Nitre

Nitra

ID 138266

Úžitková plocha 140m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka
exkluzívne

249 990 €

2 273 € / m2

Rodinný dom pod HRADOM

Nitra

ID 138240

Úžitková plocha 110m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka
exkluzívne

77 990 €

66 € / m2

Pozemok v Malom Lapáši - 12á

Nitra

ID 138239

Úžitková plocha 1183m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

novinka

124 990 €

156 € / m2

P. HÁJE - pozemok na stavbu

Nitra - Párovské Háje

ID 138236

Úžitková plocha 800m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

novinka
exkluzívne

Dohodou

Apartmán v CENTRE vhodný na AirBNB

Nitra

ID 138235

Úžitková plocha 46m2

Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt

novinka
exkluzívne

34 990 €

169 € / m2

Autentický podnik v Starom Meste - ODSTÚPENIE

Nitra

ID 138234

Úžitková plocha 207m2

Typ nehnuteľnosti Iný prevádzkový objekt

novinka
exkluzívne

174 990 €

2 365 € / m2

NA PREDAJ 3 izbový byt na CHRENOVEJ pri škole

Ďumbierska, Nitra

ID 138233

Úžitková plocha 74m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

novinka

2 000 €

11 € / m2

Rodinný dom na Zobori priamo pod lesom

Nitra

ID 138232

Úžitková plocha 175m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka
exkluzívne

189 990 €

2 262 € / m2

Priestranný a zariadený 3 izbový byt /84m2/ s dvoma balkónmi na Čermáni

Nitra

ID 138231

Úžitková plocha 84m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt