exkluzívne

174 990 €

2 365 € / m2

NA PREDAJ 3 izbový byt na CHRENOVEJ pri škole

Ďumbierska, Nitra

ID 138233

Úžitková plocha 74m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

novinka
exkluzívne

189 990 €

2 262 € / m2

Priestranný a zariadený 3 izbový byt /84m2/ s dvoma balkónmi na Čermáni

Nitra

ID 138231

Úžitková plocha 84m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

novinka

237 000 €

3 338 € / m2

Čisté plátno s výhľadom na Karpaty: 3-izbový byt na Landauovej ulici

Landauova, Bratislava-Dúbravka

ID 138173

Úžitková plocha 71m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

novinka
exkluzívne

214 900 €

3 114 € / m2

3i. BYT V PROJEKTE BYTY KOŠÚTY

Martin - Košúty

ID 138172

Úžitková plocha 69m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

novinka
exkluzívne

134 900 €

2 176 € / m2

3 izbový byt Vrútky výhodná cena

Vrútky

ID 138169

Úžitková plocha 62m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

novinka
exkluzívne

319 990 €

2 560 € / m2

VILADOMY BUDATÍN - 3 IZBOVÝ BYT 125m2, A1

Dolná, Žilina - Budatín

ID 138161

Úžitková plocha 125m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

179 900 €

2 142 € / m2

Veľký 3i byt s balkónom, Nitra - Čermáň (2x klimatizácia)

Nitra

ID 138152

Úžitková plocha 84m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

305 000 €

4 841 € / m2

Práve dokončený 3-izbový byt z Projektu B - BJ7 na JAŠÍKOVEJ ULICI - RUŽINOV

Bratislava-Ružinov

ID 138052

Úžitková plocha 63m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

219 900 €

2 587 € / m2

"Wilsonko" 3 izb. byt pri rieke - Nitra, Centrum

Nitra

ID 138047

Úžitková plocha 85m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt