exkluzívne

77 990 €

66 € / m2

Pozemok v Malom Lapáši - 12á

Nitra

ID 138239

Úžitková plocha 1183m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

novinka
exkluzívne

44 880 €

22 € / m2

POZEMOK neďaleko Podhájskej - na PREDAJ

Radava

ID 138237

Úžitková plocha 2040m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

novinka

124 990 €

156 € / m2

P. HÁJE - pozemok na stavbu

Nitra - Párovské Háje

ID 138236

Úžitková plocha 800m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

1 €

Rozvojový pozemok s existujúcou zástavbou – Jadranská ulica, Bratislava – Dúbravka

Jadranská, Bratislava-Dúbravka

ID 138133

Úžitková plocha 1730m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

89 990 €

108 € / m2

Rovinatý Pozemok určený k výstavbe domu

Moravské Lieskové

ID 138113

Úžitková plocha 837m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

459 000 €

180 € / m2

VEĽKÝ POZEMOK S POTENCIÁLOM - STUPAVA ul.Lesná

Lesná, Stupava

ID 138101

Úžitková plocha 2554m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

68 500 €

34 € / m2

Na predaj 2.000 m2 pozemok - 3 min. od mesta Nitra

Nitra

ID 138046

Úžitková plocha 2000m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

72 990 €

125 € / m2

STAVEBNÝ POZEMOK 3 min. od mesta Nitra (MHD zastávka)

Nitra

ID 138045

Úžitková plocha 583m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

43 000 €

74 € / m2

Stavebný pozemok, IS na pozemku - Nové Sady, Nitra

Nové Sady

ID 138040

Úžitková plocha 582m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy