exkluzívne

159 990 €

800 € / m2

Čiastočne prerobený rodinný dom v obci DVORNÍKY

Dvorníky

ID 138265

Úžitková plocha 200m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka
exkluzívne

249 990 €

1 786 € / m2

Bungalov s veľkým pozemkom v obci DVORNÍKY

Dvorníky

ID 138264

Úžitková plocha 140m2

Typ nehnuteľnosti Bungalov

novinka
exkluzívne

249 990 €

2 273 € / m2

Rodinný dom pod HRADOM

Nitra

ID 138240

Úžitková plocha 110m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka
exkluzívne

77 990 €

66 € / m2

Pozemok v Malom Lapáši - 12á

Nitra

ID 138239

Úžitková plocha 1183m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

novinka
exkluzívne

Dohodou

APARTMÁNOVÝ DOM v Radave - 7 apartmánov na predaj

Podhájska

ID 138238

Úžitková plocha 200m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka
exkluzívne

44 880 €

22 € / m2

POZEMOK neďaleko Podhájskej - na PREDAJ

Radava

ID 138237

Úžitková plocha 2040m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

novinka

124 990 €

156 € / m2

P. HÁJE - pozemok na stavbu

Nitra - Párovské Háje

ID 138236

Úžitková plocha 800m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

novinka
exkluzívne

Dohodou

Apartmán v CENTRE vhodný na AirBNB

Nitra

ID 138235

Úžitková plocha 46m2

Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt

novinka
exkluzívne

34 990 €

169 € / m2

Autentický podnik v Starom Meste - ODSTÚPENIE

Nitra

ID 138234

Úžitková plocha 207m2

Typ nehnuteľnosti Iný prevádzkový objekt