exkluzívne

270 000 €

1 929 € / m2

4 izb. radový DOM, krásny pozemok - Ivanka pri Nitre

Nitra

ID 138266

Úžitková plocha 140m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka
exkluzívne

219 990 €

880 € / m2

Rodinný dom s krásnym pozemkom Čakajovce - Nitra (klenbová vínna pivnica)

Čakajovce

ID 138163

Úžitková plocha 250m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

179 900 €

2 142 € / m2

Veľký 3i byt s balkónom, Nitra - Čermáň (2x klimatizácia)

Nitra

ID 138152

Úžitková plocha 84m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

210 000 €

1 935 € / m2

Moderný 4-izb. rodinný dom pri Nitre (tepelné čerpadlo)

Nitra

ID 138145

Úžitková plocha 109m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne
rezervované

135 000 €

3 000 € / m2

REZERVOVANÉ_Šikovný 2 izb. byt bez investície! Nitra - Klokočina

Nitra

ID 138100

Úžitková plocha 45m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

205 900 €

1 889 € / m2

NOVÝ Rodinný dom, štandard, s tep. čerpadlom - okres Nitra

Nitra

ID 138051

Úžitková plocha 109m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

205 900 €

1 889 € / m2

TOP novostavba RD v štandarde, tep. čerpadlo! (15 min. od Nitry)

Paňa

ID 138050

Úžitková plocha 109m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

600 €

14 € / m2

Zariadený šikovný 2 izb. byt + garážové státie - Nitra, Jelenecká

Nitra

ID 138049

Úžitková plocha 42m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

450 000 €

1 250 € / m2

Moderný 6 izb. rodinný dom, garáž + BONUS, Nitra - Čermáň

Nitra

ID 138048

Úžitková plocha 360m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom