exkluzívne

309 000 €

3 000 € / m2

RODINNÉ BÝVANIE S POTENCIÁLOM - KALINKOVO ul.Pekná

Kalinkovo

ID 137998

Úžitková plocha 103m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

80 000 €

219 € / m2

Miesto, kde si viete vytvoriť vlastný kúsok pokoja – záhrada s potenciálom v Dunajskej Lužnej.

Dunajská Lužná, Dunajská Lužná

ID 137845

Úžitková plocha 365m2

Typ nehnuteľnosti Rekreačný pozemok

exkluzívne

299 000 €

2 471 € / m2

NOVOSTAVBA I 4-izbový rodinný dom - Pri Green Resort I Tepelné čerpadlo I Stropné chladenie I Južná orientácia

Senec, Senec

ID 137709

Úžitková plocha 121m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

499 900 €

2 004 € / m2

6-IZBOVÝ DOM S DVOJGARÁŽOU A VEĽKORYSÝM PRIESTOROM PRE CELÚ RODINU V POKOJNEJ LOKALITE SENCA

Hany Zelinovej, Senec

ID 137265

Úžitková plocha 250m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne
rezervované

160 000 €

3 265 € / m2

ŠTARTOVACÍ 2-IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU, BALKÓNOM, PARKOVACÍM STÁTÍM – MOST PRI BRATISLAVE

M. R. Štefánika, Most pri Bratislave

ID 137254

Úžitková plocha 49m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne
rezervované

450 000 €

2 885 € / m2

NOVOSTAVBA - 5i rodinný dom v nadštandardnom prevedení s garážou upraveným pozemkom a terasou

Ivanská, Malinovo

ID 137102

Úžitková plocha 156m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

360 000 €

1 161 € / m2

NADČASOVÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRI HRÁDZI – HAMULIAKOVO

Dunajská, Hamuliakovo

ID 137029

Úžitková plocha 310m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

410 000 €

4 316 € / m2

4-izbový rodinný dom s terasou v dvojdome, záhradou a dvomi parkovacími miestami v pokojnej časti Rovinky

Rovinka, Rovinka

ID 135554

Úžitková plocha 95m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne
rezervované

205 000 €

131 € / m2

BEZKONKURENČNÁ cena na m2 VEĽKORYSÝ rovinatý pozemok na STAVBU RD - v žiadanej lokalite + všetky IS

Tomášov

ID 134999

Úžitková plocha 1569m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy